Koszyk

    Zadzwoń do nas: 607 237 197

bok@vzoor.pl

VZOOR, Karwińska 13, 02-639 Warszawa

JAK TO ROBIMY

Cieszymy się, że tu jesteś, bo to oznacza, że proces produkcji jest dla Ciebie ważny.
Jesteśmy zdania, że zrównoważony rozwój to nie tylko materiał przyjazny środowisku, ale szereg zasad, dzięki którym możemy mieć realny wpływ na kształt świata, w którym żyjemy.

No właśnie, więc jak to robimy?

Każda nasza kolekcja to ponadczasowe, świetnej jakości ubrania, które zostaną z Wami na lata. Tworzmy je lokalnie, a dzianiny i tkaniny, które wykorzystujemy do produkcji w większości posiadają certyfikat Standard 100 by Oeko Tex® (taki certyfikat jest potwierdzeniem bezpieczeństwa produktu dla człowieka i środowiska). Wszystkie dzianiny, z których szyjemy, pochodzą z polskich fabryk, z którymi znamy się osobiście; wiemy, w jaki sposób przebiega proces produkcji wybranych przez nas materiałów.

Dzięki własnej szwalni  rozwiązałyśmy problem magazynowania i transportu – wszystko jest na miejscu. Co więcej, mamy realny wpływ na warunki pracy zatrudnionych u nas osób, możemy też na bieżąco monitorować jakość każdego z produktów.

Staramy się efektywnie gospodarować zasobami i nie produkować ogromnych zapasów ubrań. Zazwyczaj szyjemy pod konkretne zamówienia, które są indywidualnie przygotowywane dla każdej Klientki, dlatego ich realizacja trwa mniej więcej 7 dni roboczych. 

Jeśli kiedyś zastanawiałyście się, co można zrobić z odpadami/ścinkami z produkcji, to podpowiadamy: całkiem sporo! Najczęściej przekazujemy je na cele charytatywne lub w miejsca, w których mogą się jeszcze przydać – na przykład do szkół i przedszkoli. Ze ścinków szyjemy też frotki do włosów.

Jesteśmy dumne, że VZOOR promuje dobre wzorce i jest częścią dialogu dotyczącego świadomej mody. Jeśli masz do nas więcej pytań lub sugestii odnośnie któregokolwiek z etapów procesu produkcji, napisz do nas na bok@vzoor.pl lub odwiedź nas w naszej pracowni!

Odbiory osobiste

Karwińska 13
02-639 Warszawa

30 dni na zwrot

Gwarancja zwrotu nawet do 30 dni

Możliwość szycia „na miarę”

Spersonalizujemy rozmiar oraz wygląd - skontaktuj się z nami

Bezpieczne płatności online

Przelewy24 / PayPal / MasterCard / Visa